officecenter@poczta.fm (86) 2 190 350 | Adam Sokalski 501 673 331 | Zbigniew Biedrzycki 504 234 340

O firmie

Office Center s.c. to łomżyńska firma działająca na terenie północno wschodniej części kraju, czyli w województwach podlaskim, mazowieckim i warmińsko-mazurskim.

Nasz slogan „Biurowe wsparcie w działaniu” pragnie uzmysłowić jak poważnie traktujemy ideę profesjonalnej, kompleksowej i doświadczonej obsługi klienta. Staramy się tworzyć przyjazne środowisko sprzyjające zadowoleniu kontrahentów i współpracowników. Poprzez naszych przedstawicieli i punkt detaliczny umiejscowiony w centrum Łomży pragniemy być jak najbliżej naszych klientów.

Stale monitorujemy ofertę konkurencyjną, aby zapewnić produkty i usługi z zachowaniem odpowiedniego pułapu cenowego i jakościowego

Wyróżnia nas szeroka gama oferowanych towarów i usług, dzięki czemu każdy potencjalny klient ma możliwość jednoczesnego zakupu urządzeń o oczekiwanych parametrach, zlecenia naprawy uszkodzonego sprzętu biurowego, wykonania pieczątki, lub skopiowania dokumentów.

Przy większych zamówieniach oferujemy bardzo korzystne rozwiązania logistyczne, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

officecenter-samochody3

 

 

 

 

_